bransoletka_magnetyczna

Biżuteria noszona dla zdrowia

bransoletka_magnetyczna_dla_zdrowiaBransoletki magnetyczne stają się ostatnio nowym trendem.

Wraz z malejącym natężeniem pola magnetycznego naszej planety, oraz powiększającą się ilością smogu elektromagnetycznego, w organizmach pojawia się syndrom braku pola magnetycznego. Następstwem tych zjawisk jest wzrost ilości chorób cywilizacyjnych, a także innych zaburzeń.
Pól elektromagnetycznych nie widać, nie maja one zapachu, nie można ich też usłyszeć. Wiadomo jednak, że negatywnie oddziałują na człowieka, pogarszają jego samopoczucie lub wręcz doprowadzają do choroby. Nieznane są tylko warunki i natężenie pól wywołujących te zjawiska. Smog elektromagnetyczny to jedno z największych i najniebezpieczniejszych wrogów naszego zdrowia! „Syndrom niedoboru pola magnetycznego” został po raz pierwszy opisany w 1976 roku przez doktora Nikagawę, dyrektora kliniki Isuzu w Tokio. Jest on zaliczany do czołowych światowych autorytetów w sprawach magnetyzmu i jego leczniczego oddziaływania.
Lekarz zastosował magnetoterapie u 11648 pacjentów. Osoby poddane tej terapii cierpiały na różne schorzenia; ogólne zmęczenie, stres, bezsenność, bóle głowy, bóle pleców i kręgosłupa, zaburzenia w trawieniu, kłopoty z krążeniem krwi, zmiany ciśnienia krwi. Tylko niecałe 10% osób nie stwierdziło żadnej poprawy w samopoczuciu, czy polepszenia stanu zdrowia. U reszty zaobserwowano poprawę i pozytywne skutki terapii magnetycznej.

Jak działa biżuteria magnetyczna na nasze zdrowie

Terapia magnetyczna działa na ludzki organizm przez stosowanie stałych pól magnetycznych. Mechanizm działania pola magnetycznego nie został jeszcze w pełni wyjaśniony. Jednak wiadomo, że pole magnetyczne, po pierwsze skutecznie przyspiesza regenerację chorych tkanek, łagodzi ból i działa przeciwzapalnie. Po drugie zabiegi z wykorzystaniem pola magnetycznego stosuje się u pacjentów, m.in. z osteoporozą, chorobą zwyrodnieniową stawów, nadciśnieniem tętniczym czy schorzeniami ginekologicznymi.
Po trzecie terapia magnetyczna pomaga w depresjach, ogólnym zmęczeniu, bólach miesiączkowych, zakłóceniach w krążeniu krwi, szumach w uszach, tarczycy, bólach głowy w tym również migrenowych), bezsenności, reguluje ciśnienie.
Korzyści z noszenia bransoletki magnetycznej:

  • więcej energii dzięki dotlenieniu organizmu
  • pomaga zmniejszyć ból i zwiększyć ruchliwość stawów
  • przyspiesza gojenie ran oraz zrastanie kości
  • łagodzi migreny, bóle głowy, depresje, stres
  • daje większą odporność na infekcje
  • zmniejsza siniaki i obrzęki
  • daje spokojny, głęboki sen
  • reguluje ciśnienie krwi
  • polepsza ogólny stan zdrowia

Pole magnetyczne działa niezależnie od miejsca, gdzie znajduje się biżuteria (bransoletka, kolia, naszyjnik, kolczyk, broszka).
Ze względu na swoje właściwości zdrowotne bransoletka magnetyczna (do kupienia w naszym sklepie) jest doskonała do noszenia dla każdej osoby, w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia. Jedyny wyjątek stanowią kobiety w ciąży oraz osoby w wszczepionym rozrusznikiem serca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart